درباره پردیس

پردیس یک فروشگاه در زمینه ی ابزارآلات، در شاخه های مختلف و با تنوع زیاد در سال ۱۳۷۹ تاسیس گردید که همواره پایه تمامی فعالیت های خود را تعالی صنعت و مشتریان خود در حوزه ی ابزار می داند و اساساً به رضایت او فکر می کند. در مسیر این حرکت، هدف گذاری شرکت بازرگانی پردیس چنین است که :

شرکت بازرگانی پردیس با ارائه ی کالاها و خدمات متمایز در زمینه ی ابزارهای دستی، بادی، نجاری و برقی و با ایجاد ترکیب مناسبی از قیمت، کیفیت، دسترسی به موقع و خدمات مناسب  در صدد جلب رضایت کلیه مصرف کنندگان و صنعتگران میباشد.
بنیان محصولات شرکت بازرگانی پردیس، بر سه اصل اساسی استوار است:

۱- کیفیت    ۲- کیفیت     ۳- کیفیت

پردیس همواره از تکنولوژی های روز و فن آوری اطلاعات به عنوان زیرمجموعه ی اهداف فوق بهره می گیرد و هیچگاه ذرّه ای در استفاده از آن تعلل نخواهد کرد. در همین راستا از کلیه ی ایده های اصولی و خلاقانه حمایت کرده و یکی دیگر از ارکان رشد خود را در سایه ی توجه به این نوآوری ها می داند.

محصولاتی که  پردیس ارائه مینماید، ابزارهایی هستند جهت بهبود عملکرد صنایع دیگر و گزینه های مطمئنی خواهند بود برای آنانی که به دنبال ارزش افزایی هستند. این چنین است که «محصولات شرکت بازرگانی پردیس، دست راست صنعتگران خواهد بود.»

پردیس متضمن کیفیت برتر است. لازم به ذکر است که تمامی محصولات وارداتی این شرکت با هر مارکی یا ( براندی) کاملا به صورت انحصاری می باشد که در کشور ایران و کشور مبداء ثبت گردیده و همه این کالا ها زیرمجموعه ای از براند اصلی شرکت یعنی کیوتو و لوگوی شرکت خواهد بود. این لوگو روی محصولات درج گردیده و نشانگر مرغوبیت و کنترل کیفی کالاست.

با بیش از ۲۰ پرسنل برای انجام امور مربوطه در داخل و خارج از فروشگاه هدف اصلی خود را یعنی تلاش روز افزون برای کیفیت بهتر، خدمات و پشتیبانی قوی تر، ارائه ی کالا با قیمت مناسب تر و در نهایت جلب رضایت بیشتر مشتریان، دنبال می کنیم .